FA. (6)

Harrie Gerritz - drie ingelijste litho's

Harrie Gerritz - drie ingelijste litho's kopen? Bied vanaf 295!
Harrie Gerritz - drie ingelijste litho's kopen? Bied vanaf 295!Harrie Gerritz - drie ingelijste litho's kopen? Bied vanaf 295!Harrie Gerritz - drie ingelijste litho's kopen? Bied vanaf 295!Harrie Gerritz - drie ingelijste litho's kopen? Bied vanaf 295!Harrie Gerritz - drie ingelijste litho's kopen? Bied vanaf 295!Harrie Gerritz - drie ingelijste litho's kopen? Bied vanaf 295!Harrie Gerritz - drie ingelijste litho's kopen? Bied vanaf 295!Harrie Gerritz - drie ingelijste litho's kopen? Bied vanaf 295!Harrie Gerritz - drie ingelijste litho's kopen? Bied vanaf 295!Harrie Gerritz - drie ingelijste litho's kopen? Bied vanaf 295!Harrie Gerritz - drie ingelijste litho's kopen? Bied vanaf 295!Harrie Gerritz - drie ingelijste litho's kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

227 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Harrie Gerritz (1940)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 49 cm (h x b)
Lijst62 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Drie prachtige litho's van Harry Gerritz.

"torens" komt uit 1991, "huis in landschap" uit 1990 en "landschap" uit 1989.

Allen gesigneerd en gedateerd in potlood en netjes ingelijst in een houten lijst met passe partout.

De lijsten meten 62 x 62 cm. per stuk.

De werken zijn in prima staat, de lijst van het werk uit 1989 heeft een kleine beschadiging (zie foto's)

Harrie Gerritz (1940)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

227 verkochte items
62 cm
62 cm
49 cm
49 cm
Starttijd:23-03-2022 om 14:54
Eindtijd:06-04-2022 om 22:42
Openingsbod€ 295
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
VerzendingAlleen per koerier