Harrie Gerritz - DROMENDE tulpdromende tulp - Verkocht

Harrie Gerritz - DROMENDE tulpdromende tulp kopen? Bied vanaf 75!
Harrie Gerritz - DROMENDE tulpdromende tulp kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - DROMENDE tulpdromende tulp kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - DROMENDE tulpdromende tulp kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - DROMENDE tulpdromende tulp kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - DROMENDE tulpdromende tulp kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - DROMENDE tulpdromende tulp kopen? Bied vanaf 75!
  • Harrie Gerritz (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi abstract werk.zeefdruj 29/90
Hoogte breedte geschat

Goede conditie

Harrie Gerritz (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (15)
Geplaatst door  vakantie18

Lid sinds 2019
1 verkochte items
52 cm
73 cm
40 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:23-03-2019 om 17:45
Eindtijd:07-08-2019 om 22:29
ducoruth1948
07 aug. / 21:34
€ 75