Harrie Gerritz - Ets - De roze maan van het zuiden - Verkocht

Harrie Gerritz - Ets - De roze maan van het zuiden kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 41,00

Harrie Gerritz - Ets - De roze maan van het zuiden kopen? Bied vanaf 10!Harrie Gerritz - Ets - De roze maan van het zuiden kopen? Bied vanaf 10!Harrie Gerritz - Ets - De roze maan van het zuiden kopen? Bied vanaf 10!Harrie Gerritz - Ets - De roze maan van het zuiden kopen? Bied vanaf 10!Harrie Gerritz - Ets - De roze maan van het zuiden kopen? Bied vanaf 10!Harrie Gerritz - Ets - De roze maan van het zuiden kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
  • Harrie Gerritz (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Harrie Gerritz
Titel: De roze maan  van het zuiden
Jaar: 1980
Techniek: Ets
Oplage: 3/25
Afmeting (afbeelding): 30 x 24 cm
Afmeting(incl. lijst): 66,5 x 52,5 cm
SignatuurHandgesigneerd Rechtsonder
Staat: Zeer goede staat

Opmerkingen:

Mooie ets in goede staat van Harrie Gerritz. Het blad is licht gerimpeld en de lijst heeft enkele kleine krasjes.

In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel. Bezorging kan in overleg, hier zullen aanvullende kosten voor degelijke verpakking en verzending in rekening worden gebracht.

Harrie Gerritz (1940)

Alle items van deze kunstenaar(18)
Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
Dit item is verkocht voor 41,00
Starttijd:17-11-2017 om 15:42
Eindtijd:01-12-2017 om 15:52
Robbedoes024
01 dec. / 15:44
€ 41