FA. (1)

Harrie Gerritz - Hekserij

Harrie Gerritz - Hekserij kopen? Bied vanaf 199!
Harrie Gerritz - Hekserij kopen? Bied vanaf 199!Harrie Gerritz - Hekserij kopen? Bied vanaf 199!Harrie Gerritz - Hekserij kopen? Bied vanaf 199!

Geplaatst door  Marcart
FA. (3)

Lid sinds 2020
36 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Harrie Gerritz (1940)
Jaartal1971
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 33 cm (h x b)
Lijst70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Harrie Gerritz kunstenaar uit Nijmegen. Dit is een ouder werk van hem genaamd hekserij uit 1971 ingelijst is een ingekleurde ets oplage 25. Voor verzamelaar leuk oud werk in kleine oplage!

Altijd ingelijst geweest

Harrie Gerritz (1940)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  Marcart
FA. (3)

Lid sinds 2020
36 verkochte items
50 cm
70 cm
33 cm
40 cm
Starttijd:03-05-2022 om 08:40
Eindtijd:13-05-2022 om 22:48
Openingsbod€ 199
ObjectlocatieDelft, Nederland
VerzendingAlleen per koerier