Harrie Gerritz - H.Gerritz , Ets, Gesigneerd in oplage - Verkocht

Harrie Gerritz - H.Gerritz , Ets, Gesigneerd in oplage kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 35,00

Harrie Gerritz - H.Gerritz , Ets, Gesigneerd in oplage kopen? Bied vanaf 50!Harrie Gerritz - H.Gerritz , Ets, Gesigneerd in oplage kopen? Bied vanaf 50!Harrie Gerritz - H.Gerritz , Ets, Gesigneerd in oplage kopen? Bied vanaf 50!Harrie Gerritz - H.Gerritz , Ets, Gesigneerd in oplage kopen? Bied vanaf 50!Harrie Gerritz - H.Gerritz , Ets, Gesigneerd in oplage kopen? Bied vanaf 50!Harrie Gerritz - H.Gerritz , Ets, Gesigneerd in oplage kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  BonaMi
FA. (22)

237 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Harrie Gerritz (1940)
TechniekEts/Aquatint

Mooie ets in oplage 6/40

Gesigneerd

Lijst formaat 60x50

beeldformaat 55x35

Harrie Gerritz (1940)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  BonaMi
FA. (22)

237 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:15-06-2018 om 23:17
Eindtijd:16-07-2018 om 21:26
BerArtVD
16 jul. / 09:23
€ 35