FA. (3)

Harrie Gerritz - Huis aan het water (wie wil dat niet)

Harrie Gerritz - Huis aan het water (wie wil dat niet) kopen? Bied vanaf 79!
Harrie Gerritz - Huis aan het water (wie wil dat niet) kopen? Bied vanaf 79!Harrie Gerritz - Huis aan het water (wie wil dat niet) kopen? Bied vanaf 79!

Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (7)

Lid sinds 2017
198 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
  • Harrie Gerritz (1940)
Jaartal1991
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen73 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7/125
1991 Oplage 7/125 Bladformaat 73 x 55 cm Beeldformaat 55 x 43 cm

goed, zie foto

Harrie Gerritz (1940)

Alle items van deze kunstenaar(21)
FA. (7)

Lid sinds 2017
198 verkochte items
55 cm
73 cm
Starttijd:14-03-2022 om 19:14
Eindtijd:20-03-2022 om 19:05
Openingsbod€ 79
ObjectlocatieEindhoven, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland