FA. (6)

Harrie Gerritz - kleurenets - 'Vogels en alarm' - 1985

Harrie Gerritz - kleurenets - 'Vogels en alarm' - 1985 kopen? Bied vanaf 75!
Harrie Gerritz - kleurenets - 'Vogels en alarm' - 1985 kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - kleurenets - 'Vogels en alarm' - 1985 kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - kleurenets - 'Vogels en alarm' - 1985 kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - kleurenets - 'Vogels en alarm' - 1985 kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - kleurenets - 'Vogels en alarm' - 1985 kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - kleurenets - 'Vogels en alarm' - 1985 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

671 verkochte items
Alle items van deze verkoper (187)
  • Harrie Gerritz (1940)
Jaartal1985
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50 exemplaren
Mooi werk van de hand van Harrie Gerritz, erg goede compositie.

Past volledig in de bekende beeldtaal van Harrie Gerritz.

Harrie Gerritz (1940)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

671 verkochte items
51 cm
66 cm
Starttijd:28-03-2022 om 16:34
Eindtijd:03-04-2022 om 12:52
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland
VerzendingWereldwijd