FA. (4)

Harrie Gerritz - kleurenzeefdruk | Zonder titel | 1990

Harrie Gerritz - kleurenzeefdruk | Zonder titel | 1990 kopen? Bied vanaf 75!
Harrie Gerritz - kleurenzeefdruk | Zonder titel | 1990 kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - kleurenzeefdruk | Zonder titel | 1990 kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - kleurenzeefdruk | Zonder titel | 1990 kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - kleurenzeefdruk | Zonder titel | 1990 kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - kleurenzeefdruk | Zonder titel | 1990 kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - kleurenzeefdruk | Zonder titel | 1990 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

671 verkochte items
Alle items van deze verkoper (187)
  • Harrie Gerritz (1940)
Jaartal1990
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai en kleurrijk werk van de hand van Harrie Gerritz.

Door de kunstenaar gesigneerd, gedateerd en genummerd met potlood.

Het geheel verkeert in prima conditie.

Harrie Gerritz (1940)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

671 verkochte items
60 cm
55 cm
Starttijd:28-03-2022 om 16:24
Eindtijd:03-04-2022 om 19:53
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland
VerzendingWereldwijd