Harrie Gerritz - Litho, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Harrie Gerritz - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Harrie Gerritz - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Harrie Gerritz - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Harrie Gerritz - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
  • Harrie Gerritz (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen17.5 cm x 13.5 cm (h x b)
Lijst41.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage39/60

Het werk zelf is in zeer goede staat. De glasplaat heeft linksboven een klein barstje.

Harrie Gerritz (1940)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (16)

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (350)

Lid sinds 2010
48277 verkochte items
Alle items van deze verkoper (645)
31.5 cm
41.5 cm
13.5 cm
17.5 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-02-2020 om 12:40
Eindtijd:08-03-2020 om 10:36
waarschipper
08 mrt. / 10:22
€ 35