Harrie Gerritz - Monument in gemoderniseerd land, zeefdruk

Harrie Gerritz - Monument in gemoderniseerd land, zeefdruk kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 90,00

Harrie Gerritz - Monument in gemoderniseerd land, zeefdruk kopen? Bied vanaf 90!Harrie Gerritz - Monument in gemoderniseerd land, zeefdruk kopen? Bied vanaf 90!Harrie Gerritz - Monument in gemoderniseerd land, zeefdruk kopen? Bied vanaf 90!Harrie Gerritz - Monument in gemoderniseerd land, zeefdruk kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2580 verkochte items
  • Harrie Gerritz (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie zeefdruk van Harrie Gerritz uit 1976.  Met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd (25/65).  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABN AMRO; in zeer goede conditie.  Werk heeft ingelijst gezeten want er is een lichte verkleuring van een vorige passe-partout en er zitten taperesten bovenaan de achterkant van het blad. Goed ingelijst met passe-partout niks meer van te zien, blad en afbeelding zijn verder smetteloos.

Afmetingen: 75cm x 59cm (blad), 63cm x 48cm (beeld)

Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat echt niet kan, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).

Dit item is verkocht voor 90,00

Starttijd:04-01-2016 om 16:41
Eindtijd:15-01-2016 om 21:41

Siuol
8 jan. / 17:49
€ 90