Harrie Gerritz - Op weg naar het zuiden - Zeefdruk II/X - Verkocht

Harrie Gerritz - Op weg naar het zuiden - Zeefdruk II/X kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Harrie Gerritz - Op weg naar het zuiden - Zeefdruk II/X kopen? Bied vanaf 50!Harrie Gerritz - Op weg naar het zuiden - Zeefdruk II/X kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (12)

202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Harrie Gerritz (1940)
Jaartal1978
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageX
Erg mooie zeefdruk uit 1978 in prima staat. Gesigneerd in blauw (potlood?) en genummerd met gewoon potlood (II/X).  Afmetingen: 34 cm x 47 cm (beeld).
Opmerking: het blad heeft r.o. in de rand wat lichte papierkreuk. Ingelijst met een passe-partout valt dit geheel buiten  het zicht.

Lichte papierkreuk in de marge

Harrie Gerritz (1940)

Alle items van deze kunstenaar(22)
Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (12)

202 verkochte items
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:26-06-2019 om 23:05
Eindtijd:06-08-2019 om 17:36
Crew
06 aug. / 13:14
€ 50