Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1991 |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 75 x 58.5 cm (h x b) |
Passe-partout | 88.8 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 28/55 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Het papier heeft linksonder een klein scheurtje (zie laatste foto). Maar het werk is stevig aan het passe-partout gezet met schilderstape, waardoor het papier amper beweegt. Wordt vanwege het formaat en kwetsbaarheid niet verzonden. | |
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 29-5-2023 om 18:37 |
Eindtijd | 24-7-2023 om 21:10 |