FA. (1)

Harrie Gerritz - ‘Toren in de nacht’ - zeefdruk - 1996

Harrie Gerritz - ‘Toren in de nacht’ - zeefdruk - 1996 kopen? Bied vanaf 85!
Harrie Gerritz - ‘Toren in de nacht’ - zeefdruk - 1996 kopen? Bied vanaf 85!Harrie Gerritz - ‘Toren in de nacht’ - zeefdruk - 1996 kopen? Bied vanaf 85!Harrie Gerritz - ‘Toren in de nacht’ - zeefdruk - 1996 kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

809 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Harrie Gerritz (1940)
Jaartal1996
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen67.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40
Fraaie, grote zeefdruk van Harrie Gerritz uit 1996.
Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage 40.

Harrie Gerritz (1940)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

809 verkochte items
50 cm
67.5 cm
Starttijd:11-04-2022 om 23:05
Eindtijd:18-04-2022 om 22:24
Openingsbod€ 85
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland