Harrie Gerritz, Torens bij de Rivier, Kleurets

Harrie Gerritz, Torens bij de Rivier, Kleurets kopen? Bied vanaf 75!
Harrie Gerritz, Torens bij de Rivier, Kleurets kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz, Torens bij de Rivier, Kleurets kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz, Torens bij de Rivier, Kleurets kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz, Torens bij de Rivier, Kleurets kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Harrie Gerritz (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE KANS!!

Mooie, vroege kleurets door Harrie Gerritz.

Dubbele voorstelling, getiteld Torens bij de Rivier.

Losbladig, prachtig helder blad, zichtmaat 33x50, bladmaat 57x78

Gesigneerd, gedateerd en genummerd r.o. 'Harrie Gerritz', '1985' en '14/75'

Getiteld l.o. 'Torens bij de rivier'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Harrie Gerritz (1940)

Alle items van deze kunstenaar(21) Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items

Starttijd:05-03-2015 om 21:22
Eindtijd:12-03-2015 om 21:22
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieNederland