Harrie Gerritz - White Tower - zeefdruk

Harrie Gerritz - White Tower - zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 45,00

Harrie Gerritz - White Tower - zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!Harrie Gerritz - White Tower - zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!Harrie Gerritz - White Tower - zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!Harrie Gerritz - White Tower - zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  monschau
FA. (10)

311 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Harrie Gerritz (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Harrie Gerritz, getiteld White Tower. Het werk is met o.a. zilverkleurige inkt gedrukt op geschept papier van 28 x 20 cm. De afbeelding is 21 x 15 cm. De zeefdruk is met potlood gesigneerd, gedateerd 2007 en van oplagenummer 46 / 50 voorzien. Het werk is als nieuw, losbladig, nooit ingelijst geweest.

Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden.

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:29-01-2018 om 15:22
Eindtijd:05-02-2018 om 15:27

Biedingen (3):

Evaandersson
5 feb. / 15:21
€ 45
Annaw
5 feb. / 12:50
€ 40
Evaandersson
4 feb. / 13:27
€ 35