Harrie Gerritz, zeefdruk in lijst, zonder titel

Harrie Gerritz, zeefdruk in lijst, zonder titel kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 85,00

Harrie Gerritz, zeefdruk in lijst, zonder titel kopen? Bied vanaf 85!Harrie Gerritz, zeefdruk in lijst, zonder titel kopen? Bied vanaf 85!Harrie Gerritz, zeefdruk in lijst, zonder titel kopen? Bied vanaf 85!Harrie Gerritz, zeefdruk in lijst, zonder titel kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Harrie Gerritz (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie zeefdruk uit 2002, ingelijst achter glas met passe partout en glanzend zwarte houten lijst. Formaat 14 x 18 cm (beeld), totaal 30 x 35 cm incl. lijst. Lijstbreedte 2,5 cm. Het geheel in perfecte staat. Nr. IV  van XXV.

Dit item is verkocht voor 85,00

Starttijd:21-10-2015 om 16:06
Eindtijd:31-10-2015 om 21:06

Dunord
31 okt. / 08:12
€ 85