Harrie Gerritz, Zeefdruk, Thuiskomst - Verkocht

Harrie Gerritz, Zeefdruk, Thuiskomst kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 120,00

Geplaatst door  Jurriaans

17 verkochte items
  • Harrie Gerritz (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Harry A. Gerritz
Naam : Thuiskomst
Nummer : 22/125
Soort : Zeefdruk
Jaar : 1995
Maten : 90 x 70 cm
Ingelijst

Harrie Gerritz (1940) laat zich in eerste instantie inspireren door de natuur in het algemeen en het landschap in het bijzonder. Hoewel de natuur een min of meer concreet gegeven is, tracht Gerritz zijn voorstellingen toch altijd een bepaalde mate van ontkenning mee te geven. "Het landschap kan iets concreets zijn, geografisch gezien, maar het dient vooral als interpretatiemogelijkheid voor mijn intuïtie".

In het werk van Harrie Gerritz zijn diverse spanningen aanwezig: tussen de vertrouwde werkelijkheid en de ideële verbeelding, tussen verwerkte ervaringen en ongekende mogelijkheden. Het landschap is in die zin voor Gerritz een illusie.

Af te halen in Nes aan de Amstel

Harrie Gerritz (1940)

Alle items van deze kunstenaar(18)
Geplaatst door  Jurriaans

17 verkochte items
Dit item is verkocht voor 120,00
Starttijd:24-04-2014 om 19:02
Eindtijd:29-04-2014 om 19:02
Biedingen (13)
vrijdag
29 apr. / 15:12
€ 120
Jetze
29 apr. / 14:58
€ 110
vrijdag
29 apr. / 14:58
€ 100
Jetze
29 apr. / 14:58
€ 100
vrijdag
29 apr. / 14:57
€ 75
Jetze
29 apr. / 14:57
€ 70
vrijdag
28 apr. / 21:51
€ 46
Jetze
28 apr. / 09:54
€ 41
GCJ0241
28 apr. / 09:03
€ 36
wimsart
28 apr. / 09:03
€ 31
GCJ0241
28 apr. / 09:03
€ 30
wimsart
26 apr. / 17:30
€ 25
vrijdag
24 apr. / 20:48
€ 20