Harry Araten: Lithografie, Man at work II

Harry Araten: Lithografie, Man at work II kopen? Bied vanaf 9!

Verkoopprijs: € 9,00

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items
  • Harry Araten (1936)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Harry Araten
Titel: Man at work II
Lithografie, handgesigneerd
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Dit item is verkocht voor 9,00

Starttijd:28-01-2017 om 10:52
Eindtijd:12-02-2017 om 09:52

tiest
12 feb. / 03:13
€ 9