Harry Araten - Man at work II

Harry Araten - Man at work II kopen? Bied vanaf 1!

Harry Araten - Man at work II

Verkoopprijs: € 10,00

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items
  • Harry Araten (1936)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie handgesigneerde lithografie van Harry Araten. Titel: Man at work II. Afmetingen: 15 x 14 cm.

VERZENDING: U betaalt slechts éénmaal verzendkosten, ongeacht het aantal aankopen. Gecombineerde zending is altijd mogelijk. Tip! Neem dus een kijkje tussen onze andere aanbiedingen vanaf 1 euro!

Harry Araten (1936)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items
14 cm
15 cm

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:11-01-2019 om 19:12
Eindtijd:17-01-2019 om 23:14

Biedingen (4):

Cobra
17 jan. / 23:04
€ 10
luningd
17 jan. / 23:03
€ 5
Koekjes43
17 jan. / 22:58
€ 3
Cobra
12 jan. / 21:57
€ 1