Harry de Jager - Boerderij de Nootdorp - Gouache en inkt op karton -BKR Den Ha - Verkocht

Harry de Jager - Boerderij de Nootdorp - Gouache en inkt op karton -BKR Den Ha kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 50,00

Harry de Jager - Boerderij de Nootdorp - Gouache en inkt op karton -BKR Den Ha kopen? Bied vanaf 10!Harry de Jager - Boerderij de Nootdorp - Gouache en inkt op karton -BKR Den Ha kopen? Bied vanaf 10!Harry de Jager - Boerderij de Nootdorp - Gouache en inkt op karton -BKR Den Ha kopen? Bied vanaf 10!Harry de Jager - Boerderij de Nootdorp - Gouache en inkt op karton -BKR Den Ha kopen? Bied vanaf 10!Harry de Jager - Boerderij de Nootdorp - Gouache en inkt op karton -BKR Den Ha kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
  • Harry de Jager (1922-1984)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1963
TechniekGouache
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 cm x 43 cm (h x b)
Lijst55 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Soort Lijst: houten lijst met glasplaat
Herkomst: BKR Den Haag(Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)

Nederland: €20,-

Belgie: €34,-

Rest EU: €42,-

(VK363282)

ConditieRedelijk

De verflagen zijn herhaaldelijk van het oppervlak geschraapt om een karakteristiek effect te verkrijgen. De passe-partout is vergeeld, anders in goede staat.

Harry de Jager (1922-1984)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
65 cm
55 cm
43 cm
31 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:19-11-2018 om 16:03
Eindtijd:02-12-2018 om 23:17
Biedingen (9)
RFraser
02 dec. / 23:11
€ 50
Atanatos
02 dec. / 23:06
€ 45
RFraser
02 dec. / 22:58
€ 40
Atanatos
02 dec. / 22:55
€ 35
RFraser
02 dec. / 22:51
€ 30
Atanatos
02 dec. / 22:50
€ 25
RFraser
02 dec. / 22:47
€ 20
Atanatos
02 dec. / 22:46
€ 15
RFraser
26 nov. / 09:40
€ 10