Harry Disberg - Zieke Poes - Houtsnede - Verkocht

Harry Disberg - Zieke Poes - Houtsnede kopen? Bied vanaf 60!
Harry Disberg - Zieke Poes - Houtsnede kopen? Bied vanaf 60!Harry Disberg - Zieke Poes - Houtsnede kopen? Bied vanaf 60!Harry Disberg - Zieke Poes - Houtsnede kopen? Bied vanaf 60!Harry Disberg - Zieke Poes - Houtsnede kopen? Bied vanaf 60!Harry Disberg - Zieke Poes - Houtsnede kopen? Bied vanaf 60!Harry Disberg - Zieke Poes - Houtsnede kopen? Bied vanaf 60!
  • Harry Disberg (1921-2004)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1952
StijlMinimalistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houtsnede door Harry Disberg
Voorstelling van een zieke poes
Losbladig, beeldmaat 30x26,6, bladmaat 50x38,5
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'HarryDisberg 52'
Getiteld in potlood l.o. 'Zieke Poes'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Blad heeft zeer lichte foxing rond kattenpoot

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:12-07-2018 om 11:50
Eindtijd:20-07-2018 om 22:04
Biedingen (4)
Maman
20 jul. / 21:55
€ 75
Gnav
20 jul. / 21:39
€ 70
Maman
19 jul. / 15:30
€ 65
Gnav
15 jul. / 11:02
€ 60