Harry Guttman, "Village Park", seriolithografie, handgesigneerd.

Harry Guttman, "Village Park", seriolithografie, handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Harry Guttman, "Village Park", seriolithografie, handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 125!Harry Guttman, "Village Park", seriolithografie, handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items
  • Harry Guttman (1933-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Geweldige seriolithografie (techniek waarbij lithografie en zeefdruk gecombineerd wordt) uit gelimiteerde oplage van de in Roemenie geboren kunstenaar Harry Guttman.

Voor een indruk van de kunstenaar en zijn werk zie bv;

http://www.artbrokerage.com/Harry-Guttman

Met potlood genummerd en gesigneerd.

Afmetingen ca.46/53 cm.

Nooit ingelijst geweest, in nieuwstaat.

Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.

Dit item is verkocht voor 125,00

Starttijd:08-10-2014 om 21:49
Eindtijd:22-10-2014 om 21:49

Pkraay
22 okt. / 21:37
€ 125