Uit erfenis verkregen een kunstwerk van schilder Harry Lips (1918 - 1979) Het bereft een ingelijst werk (acryl op houten paneel) uit 1974 met een afmeting van 153 x 67 cm. Het zijn Gargoyles die hij schilderde tijdens een zomer in Bretagne waar de afgebeelde duivelse plaaggeesten al sinds de 12de eeuw vanaf het kerkje in Ploumanach (Bretagne) uitkijken over de Atlantische oceaan.
Het werk werd geëxposeerd in Galerie de Jongs-Bergers in Maastrichtwaar Harry Lips jaarlijks exposeerde. Zijn werk is in diverse museale collecties (waaronder het Stedelijk Museum Amsterdam) en privé verzamelingen opgenomen. Tevens bied ik het schilderij aan met een geïllustreerde biografie over Harry Lips en de uitnodiging van de galerie in Maastricht waar het aangeboden werk in 1974 voor het eerst werd geëxposeerd en is afgebeeld. Dit is ook de providence.
Goed
ik verklaar dat het werk in goede conditie verkeert
koeriersdienst