Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Tekening / Aquarel |
Een prachtige figuurstudie van de kunstenaar Harry Maas (1906-1982). Zeer mooi ingelijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen: 52 cm. x 43 cm. (met lijst). Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Harry Maas heeft een hoog waardegetal (WG 20).
Info: RKD.nl/maas.
Starttijd | 14-11-2016 om 23:16 |
Eindtijd | 24-11-2016 om 23:21 |