Harry Maas - (1906-1982) - Verkocht

Harry Maas - (1906-1982) kopen? Bied vanaf 25!
Harry Maas - (1906-1982) kopen? Bied vanaf 25!Harry Maas - (1906-1982) kopen? Bied vanaf 25!Harry Maas - (1906-1982) kopen? Bied vanaf 25!Harry Maas - (1906-1982) kopen? Bied vanaf 25!Harry Maas - (1906-1982) kopen? Bied vanaf 25!
  • Harry Maas (1906-1982)
Jaartal1939
DragerBoard
StijlRomantisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 23 cm (h x b)
Lijst38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Harry Maas was van jongs af aan al groot liefhebber van kunst, met name van tekeningen en schilderen. Hier heeft hij 2 dansende naakte vrouwen geschilderd.

Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-07-2020 om 18:41
Eindtijd:10-07-2020 om 19:19
Biedingen (7)
danique_sherifs
05 jul. / 09:33
€ 60
Soepster
05 jul. / 09:33
€ 50
Soepster
05 jul. / 09:28
€ 45
danique_sherifs
05 jul. / 09:28
€ 40
Soepster
05 jul. / 09:28
€ 35
danique_sherifs
03 jul. / 20:03
€ 30
Braamberg
03 jul. / 10:39
€ 25