Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Bijzondere schilder Harry Maas, met een voorstudie van een groter schilderij met dansende naakten. Het is gesigneerd en gedateerd 1939.
Maas is een zeer getalenteerde Limburgse schilder, die veel naakten heeft geschilderd.
Starttijd | 28-8-2016 om 19:37 |
Eindtijd | 4-9-2016 om 19:37 |