Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 54 x 13 cm (h x b) |
Incl. lijst | 65 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristiek werk.
Gesigneerd met initialen.
Zie foto's.
Conditie | Redelijk | ||
Goed werk. Enige verkleuring. Aan bovenzijde twee kleine scheurtjes. Niet storend. | |||
Objectlocatie | HAARLEM, Nederland |
Starttijd | 26-7-2018 om 0:40 |
Eindtijd | 2-8-2018 om 22:08 |