Harry Maas - Staand Naakt

Harry Maas - Staand Naakt kopen? Bied vanaf 50!
Harry Maas - Staand Naakt kopen? Bied vanaf 50!Harry Maas - Staand Naakt kopen? Bied vanaf 50!Harry Maas - Staand Naakt kopen? Bied vanaf 50!Harry Maas - Staand Naakt kopen? Bied vanaf 50!Harry Maas - Staand Naakt kopen? Bied vanaf 50!Harry Maas - Staand Naakt kopen? Bied vanaf 50!Harry Maas - Staand Naakt kopen? Bied vanaf 50!Harry Maas - Staand Naakt kopen? Bied vanaf 50!Harry Maas - Staand Naakt kopen? Bied vanaf 50!Harry Maas - Staand Naakt kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Amsterdam75

91 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Harry Maas (1906-1982)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlImpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 20 cm (h x b)
Lijst59 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Harry Maas (1906-1982)
Staand Naakt
Pastel/Krijt
Handgesigneerd
Dit item valt onder de margeregeling

Goede Conditie

Starttijd:24-07-2022 om 10:26
Eindtijd:02-08-2022 om 22:25
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieROTTERDAM, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa