Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Jaartal | 1967 |
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Moet opnieuw gespannen worden | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lith, Nederland |
Objectlocatie | Lith, Nederland |
Starttijd | 25-2-2020 om 10:39 |
Eindtijd | 3-3-2020 om 13:48 |