Uiterst zeldzame litho door Harry van Kruiningen Voorstelling van een aquariumwereld met vissen Losbladig, beeldmaat 24x19, bladmaat 34x25 Gesigneerd in potlood l.o.: 'Harry van Kruiningen' Tevens gemonogrammeerd in de druk l.o.: 'HvK' Annotatie en datering in potlood r.o.: 'litho 1937' Herkomst: Collectie Philip J. (collectiestempel in rood in dorso) Authenticiteit volledig gegarandeerd
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 12,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00