Harry van Kruiningen - epreuve d'artist - ets met reliëf - vrijkomende cel uit een zygote

Harry van Kruiningen - epreuve d'artist - ets met reliëf - vrijkomende cel uit een zygote kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 152,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Harry van Kruiningen - epreuve d'artist - ets met reliëf - vrijkomende cel uit een zygote kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - epreuve d'artist - ets met reliëf - vrijkomende cel uit een zygote kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - epreuve d'artist - ets met reliëf - vrijkomende cel uit een zygote kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - epreuve d'artist - ets met reliëf - vrijkomende cel uit een zygote kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - epreuve d'artist - ets met reliëf - vrijkomende cel uit een zygote kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - epreuve d'artist - ets met reliëf - vrijkomende cel uit een zygote kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - epreuve d'artist - ets met reliëf - vrijkomende cel uit een zygote kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - epreuve d'artist - ets met reliëf - vrijkomende cel uit een zygote kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Miles
FA. (35)

1114 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Harry van Kruiningen (1906-1996)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen24.5 cm x 29.5 cm (h x b)
Lijst41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageepreuve d'artist
  • plaatrand 24.5x29.5 cm
  • achter p.partout en glas
  • in een aluminium lijst in gebruikte staat

in goede gebruikte staat

Dit item is verkocht voor 152,00

Starttijd:03-08-2019 om 23:42
Eindtijd:15-08-2019 om 19:26

Biedingen (7):

M.H.Breuning
15 aug. / 10:44
€ 152
dewijn
15 aug. / 10:44
€ 142
dewijn
13 aug. / 23:06
€ 115
SoKo
13 aug. / 23:06
€ 105
dewijn
13 aug. / 23:05
€ 95
SoKo
13 aug. / 23:05
€ 85
dewijn
12 aug. / 17:55
€ 75