Harry van Kruiningen - kleurenlitho - 'Achnaton' - 1953

Harry van Kruiningen - kleurenlitho - 'Achnaton' - 1953 kopen? Bied vanaf 49!

Verkoopprijs: € 56,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Harry van Kruiningen - kleurenlitho - 'Achnaton' - 1953 kopen? Bied vanaf 49!Harry van Kruiningen - kleurenlitho - 'Achnaton' - 1953 kopen? Bied vanaf 49!Harry van Kruiningen - kleurenlitho - 'Achnaton' - 1953 kopen? Bied vanaf 49!Harry van Kruiningen - kleurenlitho - 'Achnaton' - 1953 kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (39)

595 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Harry van Kruiningen (1906-1996)
Jaartal1953
TechniekLitho
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Mooie litho van de hand van Harry van Kruiningen. Afkomstig uit de portfolio 'Achnaton'.

Nummer 30 uit een oplage van 100 stuks, door hemzelf gedrukt op Simili Japon papier.

Dit item is verkocht voor 56,35(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:14-04-2020 om 20:08
Eindtijd:25-07-2020 om 13:40

Willempost
25 jul. / 13:38
€ 49