Harry van Kruiningen - Map met 8 gesigneerde litho's, Het epos van Gilgamesj - Verkocht

Harry van Kruiningen - Map met 8 gesigneerde litho's, Het epos van Gilgamesj kopen? Bied vanaf 1!
Harry van Kruiningen - Map met 8 gesigneerde litho's, Het epos van Gilgamesj kopen? Bied vanaf 1!Harry van Kruiningen - Map met 8 gesigneerde litho's, Het epos van Gilgamesj kopen? Bied vanaf 1!Harry van Kruiningen - Map met 8 gesigneerde litho's, Het epos van Gilgamesj kopen? Bied vanaf 1!Harry van Kruiningen - Map met 8 gesigneerde litho's, Het epos van Gilgamesj kopen? Bied vanaf 1!Harry van Kruiningen - Map met 8 gesigneerde litho's, Het epos van Gilgamesj kopen? Bied vanaf 1!Harry van Kruiningen - Map met 8 gesigneerde litho's, Het epos van Gilgamesj kopen? Bied vanaf 1!Harry van Kruiningen - Map met 8 gesigneerde litho's, Het epos van Gilgamesj kopen? Bied vanaf 1!Harry van Kruiningen - Map met 8 gesigneerde litho's, Het epos van Gilgamesj kopen? Bied vanaf 1!Harry van Kruiningen - Map met 8 gesigneerde litho's, Het epos van Gilgamesj kopen? Bied vanaf 1!
  • Harry van Kruiningen (1906-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1955
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39.5 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het betreft een map waarin de tekst van 'Het Epos van Gilgamesj' wordt begeleid door 8 litho's van kunstenaar Harry van Kruiningen. Uitgegeven door Le Canard, 1955 in een oplage van 250. Alle litho's zijn met de hand gesigneerd door Van Kruiningen.

Let op: de gegeven maten zijn van de map. De afmetingen van de litho's zijn circa: 21.5 x 15 cm.

Enkele pagina's uit de map hebben wat vochtschade opgelopen, maar deze hebben de composities van de litho's niet aangetast.

Dit item is verkocht voor 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-12-2022 om 15:20
Eindtijd:18-12-2022 om 20:05
Biedingen (12)
avandeijk
18 dec. / 16:21
€ 90
emiliomosini
18 dec. / 16:21
€ 80
avandeijk
18 dec. / 16:21
€ 80
emiliomosini
08 dec. / 07:22
€ 60
avandeijk
08 dec. / 07:22
€ 50
emiliomosini
08 dec. / 07:21
€ 30
avandeijk
08 dec. / 07:21
€ 25
emiliomosini
08 dec. / 01:14
€ 20
Niflheimer
08 dec. / 01:14
€ 15
emiliomosini
08 dec. / 01:14
€ 10
Niflheimer
08 dec. / 01:14
€ 5
emiliomosini
07 dec. / 21:23
€ 1