Harry van Kruiningen - Ontstaan van het leven

Harry van Kruiningen - Ontstaan van het leven kopen? Bied vanaf 75!
Harry van Kruiningen - Ontstaan van het leven kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - Ontstaan van het leven kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - Ontstaan van het leven kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - Ontstaan van het leven kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - Ontstaan van het leven kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - Ontstaan van het leven kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - Ontstaan van het leven kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - Ontstaan van het leven kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - Ontstaan van het leven kopen? Bied vanaf 75!
  • Harry van Kruiningen (1906-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekEts/Aquatint
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen33 cm x 44 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurets-aquatint uit de reeks "het ontstaan van het leven". Afgebeeld in het gelijknamige boek  uit 1977 met inleiding van Dick Hillenius. Omschreven en afgebeeld op blz. 70 en 71.
Gekocht tijdens de presentatietentoonstelling in "Pulchri Studio", Den Haag 1978. Het betreft één van de aldaar geëxposeerde, ongesigneerde werken uit  de reeks. Op het passe-partout is een een sticker geplakt met de tekst die hoort bij de de ets uit de betreffende reeks. (zie foto)

Langs de rand van het blad op het onbedrukte deel zitten vingerafdrukken die tijdens de drukgang zijn ontstaan. Van Kruijningen drukte zijn werk eigenhandig en was bekend om zijn technische inventiviteit.

Sluit over 6d 6u 22m 15s
Huidig bod€ 75
Volgend minimum bod: € 85
Objectlocatieculemborg,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:24-11-2022 om 11:56
Eindtijd:08-12-2022 om 20:00
SoKo
24 nov. / 20:19
€ 75