Harry van Kruiningen, Ruiters, Kleurenlitho - Verkocht

Harry van Kruiningen, Ruiters, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Harry van Kruiningen, Ruiters, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen, Ruiters, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen, Ruiters, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3240 verkochte items
Alle items van deze verkoper (67)
  • Harry van Kruiningen (1906-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie kleurenlitho door Harry van Kruiningen.

Voorstelling van twee ruiters.

Losbladig, zichtmaat 21x16, bladmaat 23x18

Gesigneerd l.o. 'H.v.Kruiningen', getiteld m.o. 'Ruiters'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:05-04-2015 om 10:37
Eindtijd:12-04-2015 om 10:37
Zelda
11 apr. / 10:49
€ 75