Harry van Kruiningen, vier litho's "Edgar Allan Poe" - Verkocht

Harry van Kruiningen, vier litho's "Edgar Allan Poe" kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 110,00

Harry van Kruiningen, vier litho's "Edgar Allan Poe" kopen? Bied vanaf 100!Harry van Kruiningen, vier litho's "Edgar Allan Poe" kopen? Bied vanaf 100!Harry van Kruiningen, vier litho's "Edgar Allan Poe" kopen? Bied vanaf 100!Harry van Kruiningen, vier litho's "Edgar Allan Poe" kopen? Bied vanaf 100!Harry van Kruiningen, vier litho's "Edgar Allan Poe" kopen? Bied vanaf 100!Harry van Kruiningen, vier litho's "Edgar Allan Poe" kopen? Bied vanaf 100!Harry van Kruiningen, vier litho's "Edgar Allan Poe" kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Harry van Kruiningen (1906-1996)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Map met vier litho's van Harry van Kruiningen geïnspireerd door Edgar Allan Poe. Het is een uitgave van De Driehoek Amsterdam in een oplage van 500 exemplaren, dit is nummer 365. De litho's zijn drukgesigneerd.

1. The Pit and the Pendulum (foto 3)

2. The Fall of the house of Usher (foto 5)

3. The Cask of Amontilladoe (foto 2)

4. A tale of the ragged mountains.(foto 4)

Afm. bladen 39x51 cm. De bladen zijn in perfecte staat. Een exemplaar van deze map bevindt zich in de collectie van het Rijksmuseum Amsterdam.

Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65

Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:27-04-2018 om 14:56
Eindtijd:11-05-2018 om 18:56
Biedingen (3)
SoKo
30 apr. / 08:09
€ 110
Morris14
30 apr. / 08:09
€ 110
SoKo
27 apr. / 22:56
€ 100