Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Preeg/Blinddruk |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 37 x 37 cm (h x b) |
Incl. lijst | 56 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | A.P |
Conditie | Goed | ||
Er zitten wat oxidatie vlekjes(foxing) op de voorstelling(zie laatste foto) | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 13-11-2020 om 15:54 |
Eindtijd | 8-1-2021 om 22:26 |