Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1971 |
Techniek | Preeg/Blinddruk |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 30 x 30 cm (h x b) |
Passe-partout | 59.5 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | A.P |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
De voorstelling is in zeer goede staat. Onder de voorstelling zit een kleine kreukel. Op de passepartout zit aan de rechter zijkant twee kleine oxidatie vlekjes(zie laatste foto) | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 7-4-2021 om 12:23 |
Eindtijd | 15-4-2021 om 19:56 |