Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 2003 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 12 x 13 cm (h x b) |
Incl. lijst | 33 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijste pastel van Harry van Kuyk. Titel: Miezerig. Jaar: 2003. 3Afmetingen incl lijst: H33 x b27cm; Afmetingen voorstelling: H12 x b13cm. Het werk is rechtsonder en op de achterzijde, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling,is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Conditie | Zeer Goed | ||
In zeer goede staat | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 29-12-2020 om 17:05 |
Eindtijd | 4-1-2021 om 21:00 |