Harry van Kuyk - Preeg 1973 - Verkocht

Harry van Kuyk - Preeg 1973 kopen? Bied vanaf 320!
Harry van Kuyk - Preeg 1973 kopen? Bied vanaf 320!Harry van Kuyk - Preeg 1973 kopen? Bied vanaf 320!Harry van Kuyk - Preeg 1973 kopen? Bied vanaf 320!
  • Harry van Kuyk (1929-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekPreeg/Blinddruk
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageA.P.

Mooie preeg van Harry van Kuyk, de uitvinder van de reliëfdruk.  Reliëfdruk in zeer dik papier, met potlood gesigneerd en gedateerd (1973), een A/P (Artist’s Proof) exemplaar.

Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 38 x 39 cm (reliëf)

De foto is iets donkerder dan het werk in werkelijkheid. De kleur is zacht gebroken wit.

Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Gorinchem. Dit ivm de kwetsbaarheid, Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 17,50 euro, hoger dan het basis tarief omdat verpakken een gecompliceerde zaak is door de dikte van het blad en het reliëf).

Harry van Kuyk (1929-2008)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97)

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 460,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-12-2019 om 15:44
Eindtijd:21-01-2020 om 12:05
serARTE
21 jan. / 11:46
€ 400