Reliëfdruk op zwaar papier van Harry van Kuyk, oplage 20. Gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood. Afm. beeld 24,4x24 cm.
Verzending tussen twee platen, aangetekend 10,95
Goed
er zit 1 kreukje in beeld linksonder. Sommige hoge delen van het relief met name het rechter gedeelte van het beeld zijn niet geheel vlekkeloos, waarmee ik bedoel dat ze niet helemaal wit meer zijn. De marges van het blad hebben vlekjes/verkleuring; blad moet achter pass-partout geplaatst worden.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorthuizen, Nederland
Tot 5 kg.
€ 10,95