Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1973 |
Techniek | Preeg/Blinddruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 35/52 |
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 18-12-2020 om 13:56 |
Eindtijd | 7-1-2021 om 20:48 |