Harry van Kuyk - Tangram - Zero - Verkocht

Harry van Kuyk - Tangram - Zero kopen? Bied vanaf 90!
Harry van Kuyk - Tangram - Zero kopen? Bied vanaf 90!Harry van Kuyk - Tangram - Zero kopen? Bied vanaf 90!Harry van Kuyk - Tangram - Zero kopen? Bied vanaf 90!Harry van Kuyk - Tangram - Zero kopen? Bied vanaf 90!Harry van Kuyk - Tangram - Zero kopen? Bied vanaf 90!Harry van Kuyk - Tangram - Zero kopen? Bied vanaf 90!
  • Harry van Kuyk (1929-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekPreeg/Blinddruk
StijlMinimalistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Prachtige preegdruk uit de zeldzame portfolio Tangram (Nijmegen, 1975).

Het werk is handgenummerd 25/50 (niet gesigneerd als uitgegeven) en is in zeer goede staat, zie scans

Afmetingen blad: 16x21 cm.

Harry van Kuyk (1929-2008)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Harlem2013
FA. (4)

89 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
16 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-05-2020 om 11:45
Eindtijd:15-06-2020 om 20:23
ktrouwbo
14 jun. / 14:50
€ 90