Wim Buitendijk - Landschap zeefdruk Prent 190
Corneille - “La femme allongée et l’oiseau jaune”
Johan Diedrich Hendriks - Oostpoortbrug te Delft
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1973 |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 35/52 |
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 18-12-2020 om 13:56 |
Eindtijd | 11-1-2021 om 21:26 |