Bijzonder (erotisch) werk van de Haarlemse kunstenaar Harry van ter Toolen (1949). Met losse hand gemaakt met behulp van dikke viltstift en acrylverf op stevig papier. Potloodlijnen (contouren) zijn eveneens zichtbaar. Met de hand gesigneerd, linksonder Het kunstwerk bestaat uit een opgerold vel papier met diverse ouderdoms- en gebruikssporen. Het papier bevat meerdere kreukels (geen vouwen!), en de randen zijn aan één kant rafelig. Foto's maken deel uit van de beschrijving. Het werk wordt in een stevige ronde koker verzonden.
Over de kunstenaar: Harry van ter Toolen (Bloemendaal, 1949) is geen onbekende in de Haarlemse kunstwereld. In 2011 nam hij deel aan de Exposition Internationale Plein Ciel in Lautenbach Zell, Frankrijk. Sinds 2002 maakt hij regelmatig tekeningen voor Haarlems Dagblad. In november 2012 exposeerde Harry een serie erotisch mannelijk naakt tijdens de Roze Kunstlijn in het Figeetheater in Haarlem.
Harry tekent en schildert sinds zijn middelbare schooltijd. Tot de jaren tachtig maakte hij voornamelijk stillevens en landschappen. Later kwamen daar mannelijke naakten en dieren bij. De laatste jaren schildert hij vaak vissen die in scholen zwemmen. Hij tekent met viltstift en schildert met acrylverf op doek of MDF. Behalve in zijn atelier werkt hij graag in de natuur.
Meer info: https://www.harryvantertoolen.nl
Redelijk
Het (stevige) papier bevat veel kreukels (geen vouwen!) en de linkerrand is rafelig/beschadigd. Aan de linkerkant (buiten de afbeelding, ter hoogte van het gezicht) zit een klein gaatje in het papier. Bekijk de foto's voor een eigen indruk
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoorn, Nederland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,50
Naar België
€ 30,50
€ 30,50
Europese Unie
€ 39,50