Harry Visser - vegetatie / bladvormen - Verkocht

Harry Visser - vegetatie / bladvormen kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 80,00

Harry Visser - vegetatie / bladvormen kopen? Bied vanaf 65!Harry Visser - vegetatie / bladvormen kopen? Bied vanaf 65!Harry Visser - vegetatie / bladvormen kopen? Bied vanaf 65!Harry Visser - vegetatie / bladvormen kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  fo1475

24 verkochte items
  • Harry Visser (1929)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 cm x 33 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Harry Visser is een top-aquarellist. Zijn werk oogt altijd fris en onbevangen en wordt verkocht in binnen- en buitenland. Voor meer informatie zie zijn website:  harryvisser.com

Ook voor dit werk geldt dat het spontaan en kleurrijk is. Het komt uit een serie waarin hij onderzoek doet naar de structuur en het ritme van bladvormen.

Frisse aquarel in passepartout en lijst

Harry Visser (1929)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  fo1475

24 verkochte items
50 cm
40 cm
33 cm
23 cm
Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:17-09-2018 om 21:17
Eindtijd:29-09-2018 om 20:02
Biedingen (4)
Gerbera
29 sep. / 19:56
€ 80
Jvwageni
29 sep. / 19:51
€ 75
Gerbera
29 sep. / 19:45
€ 70
Jvwageni
29 sep. / 19:24
€ 65