Havengezicht, olieverf op doek, eind 20e eeuw

Havengezicht, olieverf op doek, eind 20e eeuw kopen? Bied vanaf 44!

Verkoopprijs: € 44,00

Havengezicht, olieverf op doek, eind 20e eeuw kopen? Bied vanaf 44!Havengezicht, olieverf op doek, eind 20e eeuw kopen? Bied vanaf 44!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Fish

46 verkochte items
  • Ongespecificeerd

gesigneerd M.Sinkeldam
Afmeting: H 83 x B 62,5 cm
goede conditie

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Fish

46 verkochte items

Dit item is verkocht voor 44,00

Starttijd:29-11-2014 om 23:54
Eindtijd:06-12-2014 om 23:54

Goudinees
30 nov. / 00:07
€ 44