Hayden Kays - Climax Moss - Verkocht

Hayden Kays - Climax Moss kopen? Bied vanaf 110!

Verkoopprijs: € 110,00

Hayden Kays - Climax Moss kopen? Bied vanaf 110!Hayden Kays - Climax Moss kopen? Bied vanaf 110!Hayden Kays - Climax Moss kopen? Bied vanaf 110!Hayden Kays - Climax Moss kopen? Bied vanaf 110!Hayden Kays - Climax Moss kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door  KOENst
FA. (4)

69 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Hayden Kays
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Hayden Kays - Climax Moss

Tweekleurige zeefdruk 'Climax Moss', met beeltenis van Kate Moss.

Het werk is handmatig afgewerkt met acryl, wat ieder werk uniek maakt.

Formaat: 13 x 30 cm

Jaar: 2013

Gelimiteerde editie van 75 stuks
Formaat: ca. 13 x 30 cm.
Jaar: 2013
Gesigneerd en gedateerd: ja

Conditie: zeer goed (nooit ingelijst geweest)

Bijgevoegd is het originele certificaat van de gallery vanwaar ik dit werk van Hayden Kays heb aangekocht.

Hayden Kays

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KOENst
FA. (4)

69 verkochte items
Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:12-08-2015 om 18:00
Eindtijd:19-08-2015 om 18:00
patricknicolai
16 aug. / 10:40
€ 110