H.C. Kranenburg, Stadsgezicht, In prijs verlaagd

H.C. Kranenburg, Stadsgezicht, In prijs verlaagd  kopen? Bied vanaf 100!
H.C. Kranenburg, Stadsgezicht, In prijs verlaagd  kopen? Bied vanaf 100!H.C. Kranenburg, Stadsgezicht, In prijs verlaagd  kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
  • Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1997)

B9074-2

Kunstenaar: H.C. Kranenburg
Techniek: olieverf op doek
Voorstelling: Stadsgezicht
Gesigneerd: linksonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 65 x 84 CM

Inclusief lijst (zie afbeelding)

Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis

Starttijd:04-04-2018 om 11:38
Eindtijd:18-04-2018 om 20:38
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland