H.D. Schrader - Geometrische Compositie II - Verkocht

H.D. Schrader - Geometrische Compositie II kopen? Bied vanaf 15!
  • H.D. Schrader (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie handgesigneerde lithografie van H.D. Schrader.

Kunstenaar: H.D. Schrader. Titel: Geometrische Compositie II. Lithografie, handgesigneerd. Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDINGU betaalt slechts éénmaal verzendkosten, ongeacht het aantal aankopen. Gecombineerde zending is altijd mogelijk. Tip! Neem dus een kijkje tussen onze andere aanbiedingen vanaf 1 euro!

H.D. Schrader (1945)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  svalbardart
FA. (21 )

Lid sinds 2010
1383 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
14 cm
15 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:06-12-2018 om 15:56
Eindtijd:14-12-2018 om 20:46
fwvanhelden
09 dec. / 12:37
€ 15